Archiwum kategorii: Akumulatory do Renault

Renault Twingo II (2007-2014) – akumulatory

Dobór akumulatora do Renault Twingo II z lat 2007-2014 jest dość prosty, ponieważ w tabeli wszystkie wersje występują jako auta bez systemu Start-Stop. Oznacza to, że standardowo wystarczy klasyczny akumulator kwasowo-ołowiowy, bez konieczności stosowania droższych konstrukcji AGM lub EFB. Najważniejsze jest jednak dobranie odpowiedniej pojemności, prądu rozruchowego oraz wymiarów obudowy, bo w małym Twingo przestrzeń montażowa jest ograniczona. Warto też pamiętać, że zbyt duży akumulator może po prostu nie zmieścić się w miejscu fabrycznego montażu, nawet jeśli parametry elektryczne wyglądają atrakcyjnie.

W benzynowych odmianach 1.2, 1.2 16V, 1.2 Turbo oraz 1.6 RS zalecany zakres pojemności wynosi od 41 do 52 Ah, a prąd rozruchowy powinien mieścić się w granicach 360-520 A. Bardzo istotna jest tutaj uwaga dotycząca wysokości akumulatora: potrzebny jest model o obniżonej wysokości 175 mm. To szczegół, który łatwo przeoczyć przy zakupie, a ma on duże znaczenie podczas montażu. Przykładowe, pasujące modele akumulatorów dla tych wersji to Bosch S30 01, Bosch S40 01, Bosch S50 01, Centra CA472, Centra CB442, Centra CC412, Jenox 045620, Jenox 046620, Jenox 052620, Varta A17, Varta B18 oraz Varta C6.

Dla silnika benzynowego 1.2 TCe 100 przewidziano nieco inny zakres parametrów. Tutaj najlepiej wybrać akumulator o pojemności 50-54 Ah i prądzie rozruchowym 450-540 A. Taki zapas będzie odpowiedni dla turbodoładowanej jednostki, zwłaszcza zimą, gdy rozruch wymaga większej sprawności instalacji elektrycznej. Przykładowe, pasujące modele akumulatorów to Bosch S40 02, Bosch S50 02, Centra CA530, Centra CB500, Jenox 050612, Varta C22 oraz Varta C30.

W przypadku Renault Twingo II z silnikiem diesla 1.5 dCi warto postawić na mocniejszy akumulator, ponieważ jednostki wysokoprężne potrzebują wyższego prądu rozruchowego, szczególnie przy niskich temperaturach i pracy świec żarowych. Zalecana pojemność to 60-64 Ah, a prąd rozruchowy 510-640 A. Przykładowe, pasujące modele akumulatorów to Bosch S40 05, Bosch S50 05, Centra CA640, Centra CB620, Jenox 062614, Varta D15 oraz Varta D24.

Przy zakupie warto sprawdzić nie tylko parametry z etykiety, lecz także biegunowość, sposób mocowania, wymiary obudowy i datę produkcji akumulatora. Świeższy egzemplarz zwykle dłużej zachowa pełną sprawność. Ciekawostką jest to, że małe auta miejskie, takie jak Twingo, często zużywają akumulator szybciej niż większe samochody pokonujące długie trasy. Powodem są krótkie przejazdy, częste rozruchy i niewystarczający czas na pełne doładowanie. Jeśli samochód jeździ głównie po mieście, dobrze jest okresowo kontrolować napięcie ładowania i stan akumulatora, szczególnie przed zimą.

Renault Twingo w wersji II produkowany był w latach 2007 - 2014. Poniżej prezentujemy specyfikacje akumulatorów pasujących do konkretnych silników.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Twingo (2007-2014):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Twingo I (1993-2006) – akumulatory

Wybór odpowiedniego akumulatora do Renault Twingo I produkowanego w latach 1993-2006 to temat, który może wydawać się z pozoru prosty, jednak wymaga uwzględnienia kilku istotnych czynników technicznych. W przypadku tego modelu, zarówno dla wersji z silnikiem 1.2, jak i 1.2 16V, zastosowanie mają akumulatory kwasowo-ołowiowe, które od lat są najpopularniejszym typem stosowanym w samochodach osobowych. Renault Twingo I, jako auto miejskie, charakteryzuje się umiarkowanym zapotrzebowaniem na energię elektryczną, co oznacza, że nie potrzebuje bardzo dużych ani wyjątkowo wydajnych źródeł zasilania.

Zgodnie z danymi z tabeli, najlepszym wyborem będzie akumulator o pojemności mieszczącej się w zakresie od 44 do 54 Ah oraz prądzie rozruchowym pomiędzy 360 a 540 A. Takie parametry zapewniają nie tylko wystarczającą ilość energii do codziennego użytkowania pojazdu, ale również odpowiedni zapas mocy na wypadek niskich temperatur czy częstszego korzystania z odbiorników elektrycznych, takich jak radio czy światła. Warto również zaznaczyć, że Renault Twingo I nie posiada fabrycznego systemu Start-Stop, co upraszcza wybór akumulatora, ponieważ nie są tu wymagane droższe, specjalistyczne modele dedykowane właśnie takim systemom.

Na rynku dostępnych jest wiele akumulatorów spełniających powyższe kryteria, a przykładowe, pasujące modele to między innymi Bosch S30 02, Bosch S40 02 czy Bosch S50 02, a także Centra CA530, CB500 oraz CC440. Wśród polskich propozycji warto zwrócić uwagę na Jenox 045612 oraz 050612, natomiast marka Varta oferuje modele B19, C22 i C30, które również będą odpowiednie dla tego samochodu. Wybierając akumulator, warto zwrócić uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także na renomę producenta oraz długość oferowanej gwarancji, która często świadczy o jakości produktu.

Ciekawostką jest fakt, że w pierwszej generacji Renault Twingo, ze względu na niewielką ilość zaawansowanej elektroniki i prostotę konstrukcji, żywotność akumulatorów bywała bardzo wysoka. Wielu użytkowników raportowało bezproblemowe funkcjonowanie akumulatora nawet przez 6-7 lat, co w dzisiejszych czasach, przy rosnącym zapotrzebowaniu energetycznym nowych aut, jest już rzadko spotykane. Dla osób, które sporadycznie używają samochodu, dobrym nawykiem będzie regularne doładowywanie akumulatora, zwłaszcza zimą, aby uniknąć problemów z rozruchem.

Podsumowując, wybierając nowy akumulator do Renault Twingo I, należy kierować się zalecanymi parametrami pojemności i prądu rozruchowego, wybierać produkty sprawdzonych marek i pamiętać o właściwej eksploatacji, która pozwoli cieszyć się długą i bezawaryjną pracą nowego źródła energii. Przykładowe, pasujące modele wymienione powyżej z pewnością sprawdzą się w codziennym użytkowaniu tego popularnego miejskiego auta.

Renault Twingo w wersji I produkowany był w latach 1993 - 2006. Zapraszamy do zestawienia akumulatorów pasujących do poszczególnych wersji silnikowych.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Twingo (1993-2006):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Koleos (2007-2016) – akumulatory



Renault Koleos produkowany był w latach 2007 - 2016. Poniżej prezentujemy specyfikacje akumulatorów pasujących do konkretnych silników.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Koleos (2007-2016):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B9
0 - plus po prawej stronie1B13
0 - plus po prawej stronie1B01
Jak widać, w przypadku Renault Koleos, nawet podstawowe parametry akumulatorów (polaryzacja, rodzaj końcówek i sposób montażu) nie są identyczne dla wszystkich wersji silnikowych. Z tego powodu należy szczególnie zadbać o dopasowanie baterii do konkretnego silnika.
Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Kangoo II (od 2008 roku) – akumulatory



Renault Kangoo w wersji II produkowany jest od roku 2008. Zapraszamy do zestawienia akumulatorów pasujących do poszczególnych wersji silnikowych.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Kangoo (2008-):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Kangoo I (1998-2008) – akumulatory

Dobór akumulatora do Renault Kangoo I z lat 1998-2008 jest dość prosty, ponieważ wszystkie wersje ujęte w tabeli występują bez systemu Start-Stop. Oznacza to, że w większości przypadków właściwym wyborem będzie klasyczny akumulator kwasowo-ołowiowy, bez konieczności dopłacania do technologii EFB lub AGM. Najważniejsze jest dopasowanie pojemności wyrażonej w Ah oraz prądu rozruchowego A do konkretnego silnika. W benzynowych jednostkach 1.0, 1.2, 1.2 16V i 1.4 zalecany zakres to 44-54 Ah oraz 360-540 A. Dla silników 1.6, 1.6 16V i 1.6 16V 4x4 lepiej trzymać się nieco mocniejszego wariantu, czyli 50-54 Ah i 450-540 A. Przykładowe, pasujące modele dla słabszych benzyn to Bosch S30 02, Bosch S40 02, Bosch S50 02, Centra CA530, Centra CB500, Centra CC440, Jenox 045612, Jenox 050612, Varta B19, Varta C22 lub Varta C30. Dla wersji 1.6 przykładowe, pasujące modele to między innymi Bosch S40 02, Bosch S50 02, Centra CA530, Centra CB500, Jenox 050612, Varta C22 i Varta C30.

W dieslach wymagania są wyraźnie wyższe, co wynika z większego oporu podczas rozruchu oraz pracy świec żarowych. Silnik 1.9 RXED potrzebuje akumulatora 55-64 Ah i 460-640 A, natomiast 1.5 dCi najlepiej zestawić z baterią 60-64 Ah oraz 510-640 A. Przykładowe, pasujące modele dla tych odmian to Bosch S30 05, Bosch S40 05, Bosch S50 05, Centra CA640, Centra CB620, Centra CC550, Jenox 055614, Jenox 062614, Varta C14, Varta D15 lub Varta D24, przy czym dla 1.5 dCi warto wybierać mocniejsze pozycje z tego zakresu. Największe zapotrzebowanie mają diesle 1.9 D, 1.9 dCi, 1.9 dCi 4x4, 1.9 dTi oraz odmiany D 55 1.9 i D 65 1.9. Tutaj zalecany jest akumulator 70-77 Ah z prądem rozruchowym 640-780 A. Przykładowe, pasujące modele to Bosch S30 08, Bosch S40 08, Bosch S50 08, Centra CA770, Centra CB740, Centra CC700, Jenox 074616, Varta E11, Varta E13 i Varta E44.

Przy zakupie warto pamiętać, że wyższa pojemność nie zawsze oznacza lepszy wybór, jeśli akumulator nie mieści się w podstawie montażowej lub ma niewłaściwy układ biegunów. W Kangoo I często liczy się też wysokość obudowy i sposób mocowania dolnej listwy. Ciekawostką jest to, że w autach użytkowych, a Kangoo często pełniło taką rolę, akumulator zużywa się szybciej przez krótkie trasy, częste odpalanie i długie postoje z włączonymi odbiornikami. Dlatego do diesla lub auta eksploatowanego zimą lepiej wybrać model bliżej górnej granicy dopuszczalnego prądu rozruchowego. Przed montażem dobrze jest sprawdzić napięcie ładowania alternatora, bo nawet najlepszy nowy akumulator szybko straci sprawność, jeśli instalacja ładuje zbyt słabo albo zbyt mocno.

Renault Kangoo w wersji I produkowany był w latach 1998 - 2008. Poniższe zestawienie prezentuje informacje o akumulatorach pasujących do każdego z silników dostępnych na rynku.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Kangoo (1998-2008):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Fluence (2009-2016) – akumulatory



Renault Fluence produkowany był w latach 2009 - 2016. Poniżej prezentujemy specyfikacje akumulatorów pasujących do konkretnych silników.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Fluence (2009-2016):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Megane III (2008-2016) – akumulatory

Akumulator w Renault Megane IIIDobór odpowiedniego akumulatora do Renault Megane III z lat 2008-2016 zależy przede wszystkim od wersji silnika oraz tego, czy pojazd jest wyposażony w system Start-Stop. W zależności od tych parametrów, akumulatory mogą różnić się zarówno pojemnością, jak i technologią, co wpływa na ich wydajność i żywotność.

Dla silników benzynowych bez systemu Start-Stop, takich jak 1.4 TCe, 1.6 16V czy 2.0, zalecane są akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności od 50 Ah do 64 Ah i prądzie rozruchowym w przedziale 450 A do 640 A. Przykładowe modele akumulatorów to Bosch S40 02, Centra CA530 oraz Varta C30. Tego typu akumulatory dobrze sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, zapewniając odpowiednią moc do rozruchu silnika, nawet w trudniejszych warunkach pogodowych.

Dla silników diesla, takich jak 1.5 dCi lub 1.9 dCi, również można zastosować akumulatory kwasowo-ołowiowe. W tym przypadku pojemność akumulatora powinna wynosić od 60 Ah do 77 Ah, a prąd rozruchowy od 510 A do 780 A. Przykłady pasujących modeli to Bosch S50 08, Centra CA770 oraz Varta E11. W silnikach diesla odpowiednio dobrany akumulator jest kluczowy, ponieważ te jednostki wymagają większej energii przy rozruchu, szczególnie w zimowych miesiącach.

Jeśli chodzi o wersje Renault Megane III z systemem Start-Stop, takie jak 1.2 TCe, 1.6 TCe czy 2.0 TCe, konieczne jest zastosowanie akumulatora AGM (Absorbent Glass Mat). Ten typ akumulatora charakteryzuje się większą wydajnością i odpornością na głębokie rozładowania. Dla tych silników zalecana pojemność wynosi 70 Ah, a prąd rozruchowy 760 A. Przykładowe modele to Bosch S5A 08, Centra CK700 czy Varta A7. Akumulatory AGM są droższe od tradycyjnych kwasowo-ołowiowych, ale ich wyższa trwałość i lepsza wydajność w pojazdach z systemem Start-Stop w pełni uzasadniają tę inwestycję.

Warto zwrócić uwagę, że w starszych modelach Renault Megane III akumulatory kwasowo-ołowiowe są w zupełności wystarczające, jednak w nowszych pojazdach z technologią Start-Stop akumulatory AGM stają się standardem, co wpływa na ekologiczną jazdę oraz zmniejszenie zużycia paliwa.

Renault Megane w wersji III produkowany był w latach 2008 - 2016. Poniższe zestawienie prezentuje informacje o akumulatorach pasujących do każdego z silników dostępnych na rynku.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Megane (2008-2016):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Megane I (1996-2003) – akumulatory

Dobór akumulatora do Renault Megane I z lat 1996-2003 zależy przede wszystkim od wersji silnikowej, ponieważ w tabeli widać wyraźny podział na trzy grupy pojemności i prądu rozruchowego. Wszystkie ujęte odmiany są wersjami bez systemu Start-Stop, dlatego właściwym wyborem będzie klasyczny akumulator kwasowo-ołowiowy. Nie ma potrzeby stosowania droższych akumulatorów AGM lub EFB, o ile samochód nie był nietypowo modyfikowany pod względem instalacji elektrycznej. Do benzynowych silników 1.4 16V, 1.4 e, 1.4 Eco, 1.6 16V, 1.6 e oraz 1.6 i przewidziano akumulator o pojemności od 44 do 54 Ah i prądzie rozruchowym od 360 do 540 A. To dość typowy zakres dla kompaktowych aut benzynowych z końca lat 90., gdzie rozrusznik nie potrzebuje tak dużej rezerwy jak w dieslu. Przykładowe, pasujące modele akumulatorów dla tych wersji to Bosch S30 02, Bosch S40 02, Bosch S50 02, Centra CA530, Centra CB500, Centra CC440, Jenox 045612, Jenox 050612, Varta B19, Varta C22 oraz Varta C30.

W przypadku mocniejszych benzynowych jednostek 1.8 16V, 2.0 16V i 2.0 i, a także słabszych diesli 1.9 D oraz 1.9 DTi 82, tabela wskazuje większy akumulator: od 55 do 64 Ah oraz od 460 do 640 A prądu rozruchowego. To rozsądny kompromis między rozmiarem, ceną i zapasem energii. W praktyce do Megane I z takim silnikiem warto wybierać akumulator bliżej górnej granicy parametrów, szczególnie jeśli auto jeździ głównie na krótkich trasach, ma już starszy alternator albo korzysta z dodatkowych odbiorników, takich jak radio, ogrzewanie tylnej szyby czy nawiew. Przykładowe, pasujące modele akumulatorów w tej grupie to Bosch S30 05, Bosch S40 05, Bosch S50 05, Centra CA640, Centra CB620, Centra CC550, Jenox 055614, Jenox 062614, Varta C14, Varta D15 oraz Varta D24.

Największego akumulatora wymagają wysokoprężne wersje 1.9 D Eco, 1.9 Dci, 1.9 dT oraz 1.9 dTi. Tutaj zalecana pojemność wynosi od 70 do 77 Ah, a prąd rozruchowy od 640 do 780 A. W dieslu mocny prąd rozruchowy ma kluczowe znaczenie, bo silnik musi pokonać większe opory sprężania, a zimą dodatkowo obciążeniem są świece żarowe. Przykładowe, pasujące modele akumulatorów to Bosch S30 08, Bosch S40 08, Bosch S50 08, Centra CA770, Centra CB740, Centra CC700, Jenox 074616, Varta E11, Varta E13 oraz Varta E44. Ciekawostką jest to, że w starszych Renault kondycja masy silnika i klem potrafi mieć równie duże znaczenie jak sam akumulator. Nawet nowa bateria może sprawiać wrażenie słabej, jeśli przewody są zaśniedziałe lub połączenia mają zbyt duży opór. Dlatego przed zakupem warto sprawdzić nie tylko parametry, ale też wymiary, biegunowość, mocowanie oraz stan ładowania alternatora.

Renault Megane w wersji I produkowany był w latach 1996 - 2003. Poniżej prezentujemy specyfikacje akumulatorów pasujących do konkretnych silników.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Megane (1996-2003):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Thalia II (2008-2013) – akumulatory

Wybór odpowiedniego akumulatora do Renault Thalia II z lat 2008-2013 to jedno z kluczowych zagadnień, które pozwala zapewnić bezproblemową codzienną eksploatację tego popularnego modelu. Właściwy dobór baterii zależy od kilku istotnych czynników, takich jak rodzaj silnika, obecność systemu Start-Stop, a także typ paliwa, którym zasilany jest pojazd. W przypadku Thalii II mamy do czynienia z trzema podstawowymi wersjami silnikowymi, które nie są wyposażone w system Start-Stop, co upraszcza nieco wybór.

Dla wersji benzynowych o pojemności 1.2 16V oraz 1.6 16V rekomendowane są akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności mieszczącej się w zakresie od 41 do 52 Ah oraz prądzie rozruchowym od 360 do 520 A. Jest to optymalny wybór dla średniej wielkości silników benzynowych, gwarantujący odpowiedni zapas energii do rozruchu i stabilne działanie wszystkich systemów pokładowych. Warto jednak pamiętać o jednym istotnym szczególe technicznym – w Renault Thalia II wymagana jest obniżona wysokość akumulatora, wynosząca 175 mm. To bardzo ważna informacja, ponieważ nie każdy akumulator dostępny na rynku spełnia ten warunek, a zastosowanie zbyt wysokiego może uniemożliwić prawidłowe zamocowanie lub nawet uszkodzić osprzęt pod maską. Przykładowe modele pasujących akumulatorów to Bosch S30 01, Bosch S40 01, Bosch S50 01, Centra CA472, Centra CB442, Centra CC412, Jenox 045620, Jenox 046620, Jenox 052620, Varta A17, Varta B18 lub Varta C6 – są to jedynie przykładowe propozycje, które dobrze wpisują się w te wymagania techniczne.

W przypadku silnika diesla 1.5 dCi, który jest często wybierany przez osoby poszukujące oszczędności na paliwie, zalecane są już nieco mocniejsze akumulatory. Tutaj producent przewidział zakres pojemności od 71 do 77 Ah oraz prąd rozruchowy między 670 a 770 A. Wynika to z wyższych wymagań silników wysokoprężnych, które do rozruchu potrzebują większej dawki energii, szczególnie w okresie zimowym. Oczywiście także w tej wersji należy zwrócić szczególną uwagę na wysokość akumulatora – 175 mm to standard dla tego modelu. Przykładowe modele pasujących akumulatorów to Bosch S40 07, Bosch S50 07, Centra CA722, Centra CB712, Jenox 074624, Jenox 077624, Varta E38 oraz Varta E43. Są to akumulatory, które zapewnią niezawodne działanie nawet przy wymagających warunkach eksploatacyjnych.

Warto również pamiętać, że nawet najlepszy akumulator nie spełni swojego zadania, jeśli nie będzie odpowiednio eksploatowany. W przypadku samochodów użytkowanych głównie na krótkich dystansach, warto od czasu do czasu wybrać się na dłuższą trasę, aby alternator miał czas na pełne naładowanie akumulatora. Ciekawostką jest, że Renault Thalia II, podobnie jak wiele innych modeli z tego okresu, nie posiada fabrycznego monitoringu stanu akumulatora, dlatego warto regularnie sprawdzać napięcie oraz czystość klem.

Podsumowując, wybór odpowiedniego akumulatora do Renault Thalia II 2008-2013 powinien być podyktowany zarówno specyfikacją techniczną pojazdu, jak i dbałością o detale, takie jak wysokość baterii. Przykładowe modele wymienione powyżej z pewnością będą dobrym wyborem, ale zawsze warto przed zakupem upewnić się, że wybrany akumulator pasuje do naszego egzemplarza. Dobrze dobrany i zadbany akumulator to gwarancja bezproblemowego użytkowania samochodu przez wiele sezonów.

Renault Thalia w wersji II produkowany był w latach 2008 - 2013. Poniżej prezentujemy specyfikacje akumulatorów pasujących do konkretnych silników.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Thalia (2008-2013):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej

Renault Thalia I (1999-2010) – akumulatory



Renault Thalia w wersji I produkowany był w latach 1999 - 2010. Zapraszamy do zestawienia akumulatorów pasujących do poszczególnych wersji silnikowych.

Podstawowe parametry akumulatorów pasujących do Renault Thalia (1999-2010):

Polaryzacja biegunówRodzaj końcówekStrefa podłogowa
0 - plus po prawej stronie1B13

Jeśli szukasz prostownika do akumulatora samochodowego, zapraszamy do naszego poradnika: Prostownik do akumulatora samochodowego - jaki wybrać?


Czytaj dalej