Centra Plus CB356 – sprawdź czy pasuje

Akumulator Centra CB356 należy do małych akumulatorów o niewielkiej pojemności i niskim prądzie rozruchu, a więc jest przeznaczony do małych aut miejskich o niewielkim zapotrzebowaniu na prąd akumulatora. Centra CB356 należy do serii akumulatorów Centra Plus. Jest to seria akumulatorów całkowicie bezobsługowych o nieco lepszych parametrach od podstawowej serii akumulatorów tej firmy – Centra Standard. Akumulatory te objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Parametry akumulatora Centra CB356:

 • Rodzaj końcówek biegunów: 3
 • Położenie biegunów: 0
 • Strefa podłogowa: B00
 • Prąd rozruchu: 240 A
 • Pojemność: 35 Ah
 • Wymiary: B19 (długość 187 mm, szerokość 127 mm, wysokość 220 mm)

Aktualną cenę tych akumulatorów możesz sprawdzić na Skąpcu: Centra Plus CB356

Warto także sprawdzić inne akumulatory o identycznych parametrach:

 • Exide EB356

6 komentarzy do “Centra Plus CB356 – sprawdź czy pasuje

 1. Pingback: Daewoo Matiz - akumulatory | Jaki akumulator

 2. nemer

  Centra to naprawdę dobra firma i robią dobre akumulatora i do takich na pewno należy zaliczyć CB356. Nie ma co przepłacać za jakieś inne znane marki, bo prawda jest taka, że różnica w zachowaniu się i w żywotności akumulatorów i tak będzie niewielka. Nie polecam tylko kupowania jakiegoś dziadostwa z Chin.

  Odpowiedz
 3. marek

  Mamy w naszych firmowych samochodach akumulatory Centra i potwierdzam, że to bardzo dobra firma. Wszystkie auta bez problemu odpalają nawet przy minus 15 stopniach w zimie. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

  Odpowiedz
 4. Wojciech

  Polecam te akumulatory. Centra to dobra firma, a kupując droższe od teoretycznie lepszych firm tak naprawdę niewiele zyskujemy, bo w środku to one między sobą niewiele się różnią. Radzę tylko unikać chińskiego badziewia.

  Odpowiedz
 5. MM

  Ja również polecam ten akumulator, ale tylko w przypadku tańszych i starszych samochodów, gdzie nie opłaca się inwestować w droższe marki. Bosch może wytrzymać trochę dłużej od Centry, ale różnica w cenie zakupu akumulatora będzie znaczna.

  Odpowiedz
 6. John

  A ja nie polecam tego akumulatora. Minęły niecałe 4 lata i już jest do wymiany. Tym razem chyba skuszę się na Vartę lub Boscha.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image. Drop files here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.